Kullanıcı Yorumları

Aktarlar Federasyonu Başkan Yardımcısı Hande Polat’ın katkıları ile geliştirilmiş bir ürün olan LifeCell kremin içeriği tamamen bitkilerden oluşması ve kullanıcıların oldukça memnun olması üzerine hem daha çok kişiye ulaşması hem de daha etkili olması için bu karışımı krem formu haline getirerek dünya genelinde pazara sunuldu. Bu kremi kullanarak çatlaklardan kurtulan yüz binlerce memnun müşteri en büyük başarımızdır. 

İçeriği tamamen bitkisel olduğu tescillenmiş bir üründür. Lifecell ürün detayları kısımından ürünün içerisinde kullanılan bitkileri inceleyerek alerjik bir durumunuz olmadığından emin olunuz. Eğer herhangi bir bitkiye alerjiniz var ise doktorunuza danışmadan kullanmamalısınız.

lifecell kullanıcı yorumları

Lifecell Krem Etkileri

Özellikle hamilelik sonrasında bayanlarda oluşan çatlakları tedavi etmesi ile bilinen lifecell krem çatlak bölgeleri hızla kapatır. Bu nedenle müşteriler tercih ettiği tek çatlak kremi olmayı başarmıştır. Günümüz kadınlarının kilo alma ya da verme sorunlarından oluşan karın, basen, kalça, kol bölgelerinde ki çatlakları da tamamen ortadan kaldırmaktadır. 

Sizlerde çatlak sorunları yaşıyorsanız hemen bu kremi kullanarak çatlaklarınızdan kurtularak pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Kadın ve erkek herkesin kullanabileceği bu ürün müşteri memnuniyeti yüksek bir üründür. Düzenli şekilde kullanan bütün müşteriler ürününden memnuniyet görmüştür. Sizler de bu sonuçları elde edebilirsiniz.

Lifecell Güvenilirlik

Lifecell krem kullanıcılarına bir güven çerçevesi sunmaktadır. Bu güveni de müşteri temsilcilerimiz ve şeffaf yapımız sayesinde gerçekleştirmekteyiz. İnternet üzerinde bir çok internet sayfası ve farklı firmalar olması insanların nereden alışveriş yapacağı konusunda kafa karıştırmaktadır. Bu süreçte alım yapmayı düşündüğünüz firma hakkında bilgi edinmek ve geri dönüş alabilmek önemlidir. Örneğin mesai saatleri içerisinde bir firmaya bir kaç deneme ile ulaşamıyorsanız bu güven sorunları yaşatacaktır.

Bizim firmamız da ise mesai saatleri içerisinde her müşteri whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişim sağlayabilir. Aktif çağrı merkezimiz sayesinde müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Eğer ürün ile ilgili bir sorun yaşarsanız alım yaptığınız firma ile görüşmeniz gerekmektedir. Aldığınız firma ile iletişim sağlayamıyorsanız bu bir sorun oluşturacaktır. Örneğin hasarlı gelen bir ürün olması durumunda karşınız da muhatap bulamazsanız ürünün değişimini talep edemezsiniz. Biz firma olarak bu gibi sorunların önüne geçebilmek için ürünleri havalı poşetler içerisinde gönderim yapmaktayız.

Müşterilerimizde gelen ürün kuryenin yanında ödemeyi yaptıktan sonra açıp bakarak üründe bir sorun var ise tutanak tutulmasını talep edebilir. Bu durumlar da hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözebiliriz. Eğer kuryeye tutanak tutturulmamış ise yapabilecek bir işlem şansı kalmıyor. Çünkü sorunun kargo da mı oluştuğu ya da müşteri de mi oluştuğu hakkından net bir tanı koyamıyoruz. Ürünü almadan önce sayfamızı da detaylı olarak inceleyerek ürün hakkından bilgi sahibi olmanız herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. 

lifecell kullananlar