Kullanımı

Lifecell krem kullanımı öncesinde ürünün içeriğinin size karşı bir yan etkisi olmadığından emin olmalısınız. Bilindiği gibi bazı insanların bitkilere karşı alerjisi olabilir. Bu nedenle lifecell ürün detayları kısmından ürün içerisinde alerjiniz olan bir bitki olmadığını dikkatlice inceleyiniz. Ürünün içeriğine karşı herhangi bir alerjiniz var ise kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza başvurunuz. Ürünün tamamen bitkisel olması ve yan etki içermemesi ile sizin alerjiniz olup olmaması farklı konulardır. Bunu kesinlikle unutmayınız. 

lifecell-etkileri

Lifecell Kullanım Süresi ve Etkileri

LifeCell kullanım talimatları, saklama koşulları ürünlerin ambalajlarında mevcuttur. Bu nedenle ürünü alan müşterilerin öncelikle ambalajları okumasını tavsiye ediyoruz. Oldukça yoğun talep görmesi ve ciddi bir üretim, satış potansiyeline sahip olması ürünün zaten etkilerini ve faydalarını ortaya çıkartmaktadır. Çatlak sorunlarından düzenli bir kullanım ile kurtulacağınızı garanti edebilir. Eğer bir müşteri ürünü kullandığını ve çatlaklarından kurtulamadığını söylüyor ise ya ürünü düzgün bir şekilde kullanmıyordur ya da aldığı ürünler de bir sorun vardır. Aksi taktirde çatlaklardan kurtulamama ihtimaliniz neredeyse yüzde sıfırdır.

Özellikle hamilelik sonrası kullanımlarda faydaları daha çabuk görülmektedir. Çünkü bilindiği gibi hamilelik dönemi sonrasında vücut zaten kendisini onarmaya başlar. Bu süreçte eğer lifecell krem kullanmaya başlarsanız çok daha hızlı bir düzelme görebilirsiniz. Çatlak bölgelere uygulandığında vücut tarafından emilerek vücutta bir onarım işlemi başlatır. Bu onarım işlemi içeriğinde ki bitkilerin besleyici özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Eğer çatlaklarını çok ve ya geniş bir yüzey ise süreç uzama gösterebilir.

İlk bir ya da iki hafta da etki göremezseniz kuşku duymayın çünkü ürünün her insanda farklı süreçte farklı etkiler gösterdiğini unutmamak gerekmektedir. Her insanın vücut yapısı ve onarım süreci farklıdır bu da insanların çatlaklarının ne kadar büyük ya da küçük olması ile tespit edilebilir. Çatlaklar büyük ise vücudun onarım hızı düşüktür. Bu da lifecell krem kullanılırken bile çatlakların uzun sürede kapanacağını ön görmeye yeterlidir. Ancak ömür boyu bu çatlaklar ile yaşamak yerine bir kaç aylık bir kullanım ile bu çatlaklardan kurtulmanın mümkün olduğunu unutmayınız.

lifecell-kullanımı

Lifecell Hamileler Nasıl Kullanmalı?

Lazer tedavisi ile aynı sonuçları verdiğine de değinmek isteriz. Çatlakları evde kendi başınıza uygulayarak düzeltebilmenize olanak tanıyan tek ürün Lifecell kremdir. Hamile bayanlar 4. aydan itibaren bacak, karın, göğüs bölgelerinde güvenle kullanabilir. Düzenli olarak sabah ve akşam ince bir tabaka halinde sürmeniz yeterlidir. Çatlakların yoğunluğuna göre değişiklik gösterse de ortalama 3 ayda tam sonuç vermektedir.