Lifecell Çatlak Kremi Nedir? Ne İşe Yarar?

Kilo alıp verme sonrasında vücudumuzda çatlaklar oluşuyor. Lifecell çatlak kremi tüm bu çatlakların giderilmesi için üretilmiş içerisinde tamamen bitkisel maddeler bulunan bir üründür. Ani kilo değişimleri ve hamilelik sonrasında oluşan bu çatlaklar adeta bir yara izine benzediği için kötü bir görüntüye sebep olabiliyor. Doğal olarak aynanın karşısında vücudumuza baktığımızda hoş bir görüntüyle karşılaşmamış oluyoruz. Çatlaklarından kurtulmak isteyen insanlar bir çok yöntem denemesine rağmen çözüm bulamıyordu, ancak lifecell krem sayesinde artık çatlaklardan kurtulabilmek mümkün.

Lifecell krem kullanımı oldukça basit ve diğer çatlak giderici yöntemlere göre daha uygun ve ameliyatsız bir çözüm sunuyor. Vücutta oluşan çatlakları gidermek için eskiden evde uygulanabilecek veya tedavisinde kullanılabilecek herhangi bir yöntem yoktu. Sadece doktor gözetimi altında ameliyat tedavisi için bıçak altına yatmak gerekiyordu. Bu soruna çözüm olmak için lifecell çatlak kremi üretildi ve lifecell krem kullananlar düzenli bir kullanımdan sonra ürünün gerçekten işe yaradığını ve çatlaklardan kurtulma konusunda oldukça etkili olduğunu belirtiyorlar.

Lifecell Çatlak Kremi Ne İşe Yarar?

lifecell çatlak giderici krem

Lifecell çatlak kremi nedir ve ne işe yarar gibi sorular sıklıkla karşılaştığımız sorular arasında yer alıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi eğer sporla ilgilenen biriyseniz ve ani kas gelişimi ve derinin esnemesinden dolayı yaşanan çatlakların giderimi için lifecell krem kullanabilirsiniz. Sporcuların yanı sıra anne adayı hamile kadınlarımız için de hamileliğin vermiş olduğu kilo fazlalıkları ve bebekten kaynaklı göbek bölgesindeki genişlemenin sebep olduğu esneme yüzünden oluşan vücut çatlaklarını gidermek için de lifecell çatlak kremi kullanılabilir.

Lifecell çatlak kremi sadece oluşmuş çatlakları gidermekle kalmaz, henüz oluşmamış ancak incelmiş deriye sahip kısımları da onararak çatlak oluşumunu da önceden engeller. İçerisinde barındırdığı nemlendirici bitkisel yağlar sayesinde cildinizi yumuşatır ve çatlakları giderir. Tamamıyla bitkisel olan bu yağlar ise şunlardır:

  • Badem yağı
  • Katı beyaz kakao yağı
  • Avokado yağı
  • Karite yağı
  • kantaron yağı
  • Buğday yağı

Görmüş olduğunuz gibi lifecell krem içindekiler %100 bitkisel yağlardan oluşmaktadır. Ürünün düzenli olarak 3 ay kullanılması sonucunda en derin çatlaklarınız bile ortadan kalkar, incelmiş deriniz tekrardan eski formuna geri döner. Bitkisel yağlardan oluşan ürünün eğer içindeki yağlara karşı alerjiniz bulunmuyorsa hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Eğer bu yağlardan herhangi birine alerjiniz varsa doktorunuza danışmadan kullanmamanızı tavsiye ederiz.